UKL1C150KDDANA
MFR.Part #
UKL1C150KDDANA
JLCPCB Part #
C5111166
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mm 15uF 16V 2mm 5mm 70mA@120Hz ±10% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS