UPJ1H391MHD1TO
MFR.Part #
UPJ1H391MHD1TO
JLCPCB Part #
C1589644
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.12A@120Hz 12.5mm 390uF 5000hrs@105℃ 50V 53mΩ 5mm ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS