UKL1C100MDDANATD
MFR.Part #
UKL1C100MDDANATD
JLCPCB Part #
C1580221
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 16V 2.5mm 55mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS