UKL0J332MHD1TN
MFR.Part #
UKL0J332MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589104
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4605A@10kHz 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 3300uF 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS