UKA1H220MDD
MFR.Part #
UKA1H220MDD
JLCPCB Part #
C1580391
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 50V 5mm 68mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS