UKA1C682MHD
MFR.Part #
UKA1C682MHD
JLCPCB Part #
C5111135
Package
Plugin,D16xL33mm
Description
-55℃~+105℃ 1.78A@120Hz 16V 16mm 2000hrs@105℃ 33mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS