UKA1A101MDD1TD
MFR.Part #
UKA1A101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579426
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 105mA@120Hz 10V 2.5mm 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS