UKA0J472MHD
MFR.Part #
UKA0J472MHD
JLCPCB Part #
C1588500
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.12A@120Hz 12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 4700uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS