UHE1J330MED1TD
MFR.Part #
UHE1J330MED1TD
JLCPCB Part #
C1583129
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 126mA@100kHz 2.5mm 33uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS