UHE1C121MED1TD
MFR.Part #
UHE1C121MED1TD
JLCPCB Part #
C1588467
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 120uF 16V 2.5mm 220mΩ 238mA@120Hz 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS