UFW1H470MED1TA
MFR.Part #
UFW1H470MED1TA
JLCPCB Part #
C2164884
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 150mA@120Hz 2000hrs@85℃ 47uF 50V 5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS