UFW1H470MED
MFR.Part #
UFW1H470MED
JLCPCB Part #
C1579886
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 150mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS