UFW0J223MHD
MFR.Part #
UFW0J223MHD
JLCPCB Part #
C5110925
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2000hrs@85℃ 22000uF 3.2A@120Hz 40mm 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS