UEP1E470MED1TD
MFR.Part #
UEP1E470MED1TD
JLCPCB Part #
C2166138
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 47uF 6.3mm 67mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS