UEP1E330MED1TD
MFR.Part #
UEP1E330MED1TD
JLCPCB Part #
C2166067
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 33uF 56mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS