UEP1A101MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UEP1A101MED1TD
JLCPCB Part #
C2166186
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 2.5mm 6.3mm 90mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS