UEP0J470MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UEP0J470MDD1TD
JLCPCB Part #
C5110846
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 47uF 54mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS