UCZ1J181MNS1MS
MFR.Part #
UCZ1J181MNS1MS
JLCPCB Part #
C3829202
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 14.5mm 180uF 1A@100kHz 200mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 63V ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS