UCS2W100MHD
MFR.Part #
UCS2W100MHD
JLCPCB Part #
C116220
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10uF 12.5mm 20mm 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS