UPJ1C122MHD1TO
MFR.Part #
UPJ1C122MHD1TO
JLCPCB Part #
C5111563
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.25A@120Hz 12.5mm 1200uF 16V 20mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS