UCJ1H330MCL1GS
MFR.Part #
UCJ1H330MCL1GS
JLCPCB Part #
C2164298
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 100mA@120Hz 2000hrs@125℃ 2Ω 33uF 50V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS