UBY1H272MHL
MFR.Part #
UBY1H272MHL
JLCPCB Part #
C1590040
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+135℃ 16mm 24mΩ@100kHz 2700uF 3.42A@100kHz 3000hrs@135℃ 40mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS