UBY1H242MHL
MFR.Part #
UBY1H242MHL
JLCPCB Part #
C5110764
Package
Plugin,D18xL33mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2.265A@120Hz 2400uF 28mΩ@100kHz 3000hrs@135℃ 33mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS