UBX1K680MPL
MFR.Part #
UBX1K680MPL
JLCPCB Part #
C1599828
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 20mm 5mm 68uF 690mA@100kHz 80V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS