UBX1H681MHL1TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBX1H681MHL1TN
JLCPCB Part #
C1585168
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 16mm 2000hrs@150℃ 50V 595mA@120Hz 680uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS