UBW1C221MPD1TD
MFR.Part #
UBW1C221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589137
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 10mm 150mΩ 16V 2000hrs@135℃ 220uF 310mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS