UBW1A332MHD
MFR.Part #
UBW1A332MHD
JLCPCB Part #
C1603138
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+135℃ 10V 16mm 2.3A@100kHz 25mm 3000hrs@135℃ 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS