UBW1A222MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBW1A222MHD
JLCPCB Part #
C1603282
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+135℃ 1.75A@100kHz 10V 12.5mm 2200uF 25mm 3000hrs@135℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS