UBT2G220MHD
MFR.Part #
UBT2G220MHD
JLCPCB Part #
C1590455
Package
Plugin
Description
-25℃~+125℃ 12.5mm 142mA@120Hz 2000hrs@125℃ 22uF 400V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS