UBT2C470MHD
MFR.Part #
UBT2C470MHD
JLCPCB Part #
C1587867
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 160V 187mA@120Hz 2000hrs@125℃ 20mm 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS