UBT1V222MHD
MFR.Part #
UBT1V222MHD
JLCPCB Part #
C1591084
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 18mm 2.79A@100kHz 2200uF 35.5mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS