UBT1K471MHD1TN
MFR.Part #
UBT1K471MHD1TN
JLCPCB Part #
C1499152
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 110mΩ 16mm 470uF 5000hrs@125℃ 7.5mm 750mA@120Hz 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS