UBT1K330MPD8
MFR.Part #
UBT1K330MPD8
JLCPCB Part #
C4155725
Package
Plugin,D10xL14.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 14.5mm 240mA@120Hz 3000hrs@125℃ 33uF 5mm 80V ±20% 插件,D10xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS