UBT1K101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBT1K101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588720
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 3000hrs@125℃ 390mΩ 395mA@120Hz 5mm 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS