UAQ2G330MHD3TN
MFR.Part #
UAQ2G330MHD3TN
JLCPCB Part #
C1599579
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 18mm 195mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 400V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS