QXT2G104KRP7FR
MFR.Part #
QXT2G104KRP7FR
JLCPCB Part #
C6262412
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 200V、400V ±10% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS