QXP2J684JRPT
MFR.Part #
QXP2J684JRPT
JLCPCB Part #
C3805815
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200V、630V 680nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS