PPA2203470KN
MFR.Part #
PPA2203470KN
JLCPCB Part #
C5829256
Package
Plugin,D30.5xL44mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 650V、2kV ±10% Plugin,D30.5xL44mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS