PLG0J122MDO1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLG0J122MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578899
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 6.1A@100kHz 6.3V 8mm 9mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS