PLF0G102MDO1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLF0G102MDO1TD
JLCPCB Part #
C3275187
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 4V 5mm 6.64A@100kHz 6mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS