PLE0G561MCO1TD
MFR.Part #
PLE0G561MCO1TD
JLCPCB Part #
C1578779
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 560uF 5mΩ@100kHz 6A@100kHz 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS