LNY2W272MSEGBN
MFR.Part #
LNY2W272MSEGBN
JLCPCB Part #
C1616988
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 10.8A@120Hz 2000hrs@85℃ 2700uF 28.6mm 450V 63.5mm 93mm ±20% 螺栓,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS