LNY2W182MSEGBB
MFR.Part #
LNY2W182MSEGBB
JLCPCB Part #
C1616283
Package
Bolt,D63.5xL78mm
Description
-40℃~+85℃ 1800uF 2000hrs@85℃ 28.6mm 450V 63.5mm 78mm 8.9A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS