LNY2G222MSEGBN
MFR.Part #
LNY2G222MSEGBN
JLCPCB Part #
C1615720
Package
Bolt,D63.5xL78mm
Description
-40℃~+85℃ 14.14A@10kHz 2000hrs@85℃ 2200uF 28.6mm 400V 63.5mm 78mm ±20% 螺栓,D63.5xL78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS