LNT2W392MSEGBN
MFR.Part #
LNT2W392MSEGBN
JLCPCB Part #
C3816160
Package
Bolt,D63.5xL173mm
Description
-25℃~+105℃ 173mm 18.3A@120Hz 28.6mm 3900uF 450V 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS