LNT2W272MSEGBN
MFR.Part #
LNT2W272MSEGBN
JLCPCB Part #
C1619445
Package
Bolt,D63.5xL133mm
Description
-25℃~+105℃ 13.8A@120Hz 133mm 2700uF 28.6mm 450V 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS