LNT2W102MSEFBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2W102MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615457
Package
Bolt,D51xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 103mm 22mm 450V 5000hrs@105℃ 51mm 7A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS