LNT2C333MSEN
MFR.Part #
LNT2C333MSEN
JLCPCB Part #
C3813401
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-25℃~+105℃ 13.4A@120Hz 143mm 160V 2000hrs@105℃ 31.8mm 33000uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS