LNT2C102MSEN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2C102MSEN
JLCPCB Part #
C1613847
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 1000uF 12.7mm 160V 2000hrs@105℃ 35mm 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS