LNT1K683MSEB
MFR.Part #
LNT1K683MSEB
JLCPCB Part #
C1619881
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-40℃~+105℃ 143mm 2000hrs@105℃ 25.5A@10kHz 31.8mm 68000uF 80V 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS